WITAMY W DZIALE O FIRMIE


             Firma Kulzer jest producentem materiałów i sprzętu dla stomatologii i protetyki. Poprzez nowoczesne rozwiązania technologiczne skutecznie wpływa na efektywność procesu leczenia. Produkty firmy są obecne na polskim rynku od prawie 20 lat i dostępne przez szeroką sieć dystrybutorów. Dzisiaj asortyment firmy to materiały kompozytowe, systemy łączące najnowszej generacji, duży wybór mas wyciskowych, filmy rtg, akcesoria stosowane przy znieczulaniu oraz wiele innych. Oprócz materiałów stomatologicznych Kulzer to także urządzenia i materiały laboratoryjne do wyposażenia pracowni protetycznych.

             Oddział dentystyczny zakupiony 1 lipca 2013 r. Nabycie Kulzer przez Mitsui

             Hanau, Niemcy, 1 lipca 2013 r. – W dniu 1 lipca japońska firma Mitsui Chemicals, Inc. (MCI) nabyła Kulzer, oddział dentystyczny firmy Kulzer. MCI utrzyma obecną strukturę spółki dentystycznej z siedzibą w Hanau i będzie kontynuować działalność pod nazwą Kulzer.

             Mitsui Chemicals, Inc. (MCI), spółka japońska z siedzibą w Tokio o długoletnich tradycjach, oraz Kulzer z siedzibą w Hanau, grupa zajmująca się metalami szlachetnymi i technologią, ogłosiły przejęcie Kulzer GmbH w dniu 4 kwietnia 2013. Nabycie pozwoli MCI rozwinąć jej działalność międzynarodową w sektorze dentystycznym. W ścisłej współpracy z Mitsui, która od wielu lat zajmuje się badaniami i rozwojem, Hereaus Kulzer będzie nadal rozwijać nowatorskie rozwiązania dla lekarzy oraz laboratoriów dentystycznych.

             Kulzer pozostanie idealnym partnerem dentystów, laboratoriów i sprzedawców
MCI przejęła oddział dentystyczny Kulzer wraz z 1400 pracownikami w 20 lokalizacjach na całym świecie. Klienci nie odczują tej zmiany. Kulzer utrzyma swoją nazwę, zespół zarządzający oraz siedzibę globalną w Hanau. Portfel wypróbowanych wyrobów oraz usług Kulzer będzie nadal dostępny dla lekarzy i techników dentystycznych.

            Kulzer GmbH jest jedną z czołowych firm dentystycznych z siedzibą w Hanau w Niemczech. Oddziały materiałów dentystycznych i usług cyfrowych dostarczają dentystom i technikom dentystycznym szerokiej gamy wyrobów w dziedzinie stomatologii kosmetycznej, zachowawczej, protetyki, periodontologii oraz stomatologii cyfrowej. Kulzer zatrudnia ok. 1400 pracowników, a jej obrót w 2012 roku przekroczył 350 mln.

             Kulzer jest częścią japońskiej grupy Mitsui Chemicals od lipca 2013 roku. Mitsui Chemicals Inc. (MCI) ma siedzibę w Tokio i zatrudnia 13 000 pracowników w ponad 90 krajach na świecie. Duże zapotrzebowanie na innowacyjne i praktyczne wyroby chemiczne tej firmy występuje w przemyśle samochodowym, elektronicznym oraz przemyśle opakowań, jak też w innych sektorach zajmujących się ochroną środowiska czy opieką zdrowotną.Siedziba firmy Kulzer – Hanau, Niemcy

NASZE PROMOCJE


zdjecie_m2 Ulotka Stomatologia Jesień 2017

Ulotka Stomatologia Jesień 2017

zdjecie_m2 Ulotka Protetyka Jesień 2017

Ulotka Protetyka Jesień 2017

zdjecie_m2 Katalog Stomatologiczny

Katalog Stomatologiczny

Laboratoria protetyczne

Wyszukiwarka produktów