FORMULARZ KONTAKTOWY








DANE KONTAKTOWE


Kulzer kontakt w Polsce 
ul. Sowińskiego 46 seg. C piętro 6, 40-018 Katowice
tel/fax: 48 (33) 496 35 39, 606 289 698
e-mail: info-poland@kulzer-dental.com 

Realizacja promocji i wysyłka produktów dodatkowych: Marta Brutkowska
e-mail: marta.brutkowska@kulzer-dental.com

Biuro czynne w godzinach:
Poniedziałek, Wtorek,  Środa, Czwartek od 08:00 do 16:00
Piątek od 07:00 do 15:00

Country Manager: Jarosław Bruszewski
tel. 600 047 209
e-mail: jaroslaw.bruszewski@kulzer-dental.com

Team Manager: Konrad Kędziora
tel. 600 976 698
e-mail: konrad.kedziora@kulzer-dental.com

 

Konsultanci firmy Kulzer:
tech. dent. Agata Jankowska
tel. 602 267 218
e-mail: agata.jankowska@kulzer-dental.com


Przedstawiciele regionalni Kulzer:
Łódź, Kalisz, Konin i okolice
tel. 604 241 425, Piotr Kupis

e-mail: piotr.kupis@kulzer-dental.com

Warszawa i okolice
tel. 605 900 533, Maciej Grodner
e-mail: maciej.grodner@kulzer-dental.com

Zielona Góra, Wrocław, Opole i okolice
tel. 791 432 179, Arkadiusz Pawlus
e-mail: arkadiusz.pawlus@kulzer-dental.com

Kraków i okolice, Rzeszów i okolice
tel. 501 847 491, Łukasz Klęk

e-mail: lukasz.klek@kulzer-dental.com 

Katowice, Częstochowa i okolice
tel. 511 797 751, Konrad Buras

e-mail: konrad.buras@kulzer-dental.com

Lublin i okolice
tel. 697 489 789, Ireneusz Gałus

e-mail: ireneusz.galus@kulzer-dental.com

 

 

SERWIS

 

Informacje: Serwis urządzeń protetycznych i stomatologicznych
Adres: Tooldent Service Sławomir Gaczoł, ul.Lekarska 6, 43-346 Bielsko-Biała  
Kontakt: tel: 604 168 450; (33) 821 04 55; e-mail: tooldent@wp.pl

 

NASZE PROMOCJE


zdjecie_m2 Katalog Stomatologiczny

Katalog Stomatologiczny

zdjecie_m2 Ulotka Stomatologia Zima 2018

Ulotka Stomatologia Zima 2018

Laboratoria protetyczne

Wyszukiwarka produktów